Ay Yıldız Oto Klima

Yeni kuruluşumuz olan Ay Yıldız Klima, araç klima sektöründe profesyonel kadromuz ve yılların deneyimi ve bilgisi ile müşterilerimize her marka iş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu araçların soğutma ve ısıtma sistemleri çözümleri sunan deneyim ve bilgisini müşteriler ile paylaşarak ortak çözüm bulma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yeni bir kuruluştur.
  • 0534 592 64 13

Araç Klima Bakım ve Onarım

Ay Yıldız Klima olarak ısıtma ve soğutma sektöründe iş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu taşıt klimalarının bakımlarını yapmaktayız.

Araç Klima Montaj

Ay Yıldız Klima olarak ısıtma ve soğutma sektöründe iş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu taşıt klimalarının bakımlarını yapmaktayız.

İş Makinesi klima bakımı

Ayyıldız Klima İş makineleri ve her marka model kamyon klima tamir, bakım, montajı yerinde yapılır.

Hizmet Tanımı

Kuruluş amacımız olan ısıtma ve soğutma sektöründe iş makinesi, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs ve her türlü motorlu taşıt klimalarının bakım, onarım, servis, üretim ve montajında tercih edilen, güven duyulan, insana duyarlı %100 müşteri memnuniyetini önemseyen bir klima firması olamak. Ayyıldız Klima, klima sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, klima sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını bilen ve bunları en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen, yaratıcı çözümlere sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi doğru kullanan güvenilir bir araç ısıtma ve soğutma firmasıdır
 

Ön göğüs klima montajı

Her marka model araçlarınıza ön göğüs klima montajı yapılır.

Araç Klima Yedek Parçaları

Her marka ve model araçların klima yedek parçaları.

Sıcak Soğuk Çanta Tipi Klima Montajı

Sıcak soğuk çanta tipi klima montaj,tamir,bakım Ay Yıldız klima farkı ile yapılır.